HakkımızdaHakkımızda

SABIROĞLU 1965 yılında Konya'da faaliyete başladı. Konya'da yeni toptancılar sitesinde imalata devam etmektedirler.

 

En son teknolojiyle tüm üretim makina ve donanımı yenilelenen SABIROĞLU,kapasitesini daha da arttırmış helva , reçel , tahın ve pekmez üretiminde bölge de öncü bir firma haline gelmiştir.

 

2004 yılında SABIROĞLU, SERHUN GIDA bünyesine katılmış ve yeni yatırımlarla daha da ileriyi hedeflemiştir. Profesyonel yönetim anlayışı, koşulsuz müşteri memnuniyeti, yeni yatırımlar, geniş ürün yelpazesi, arge çalışmalarına verdiği önem, güçlü dağıtım ağıyla SABIROĞLU iç ve dış piyasada sizlerden aldığı güçle Türk ekonomisinin parlayan yıldızlarından biri olmaya devam edecektir.

 

SABIROĞLU , SABIRLAR ve BELEMİR markalarına sahip olan SERHUN GIDA kalitenin ve lezzetin buluştuğu ürünleriyle Türk gıda piyasasında güvenilir ve saygın bir yere sahiptir.Sahip olduğu vizyonla bu konumunu daha da ileri taşıyarak tüm dünya da bilinen global bir marka olmayı en büyük hedef olarak seçmiştir.

  •   Fevzi Çakmak Mah. 10473. Sk. No:17 Karatay / KONYA
  •   +90 332 237 79 69
  •   +90 332 233 77 57
  •   +90 332 235 23 54
  • bilgi@sabiroglu.com.tr

Sabıroğlu Hakkında

SABIROĞLU 1965 yılında Konya'da faaliyete başladı. Konya'da yeni toptancılar sitesinde imalata devam etmektedirler.   En son teknolojiyle tüm üretim makina ve donanımı yenilelenen SABIROĞLU,kapasitesini

Devamı

Facebook Sayfamız